VIP Hospitality

Road Classics je cesta, jak si vychutnat dokonalý cyklistický zážitek. Díky VIP hospitality programu můžete tento zážitek udělat ještě speciálnější nejen sobě, ale i vašim klientům, obchodním partnerům nebo třeba zaměstnancům. Podívejte se, co všechno účast na monumentech nabízí.

Dopřejte si vedle luxusu uzavřených silnic, našlapaných občerstvovacích stanic na trase nebo výjimečné komunitní atmosféry ještě něco extra. Zpříjemnit si Road Classics můžete prostřednictvím tří různých balíčků. Základním stavebním kamenem hospitality je vstup do stylové VIP Lounge s bohatým výběrem jídla a nápojů. Zajístíme vám například ubytování před závodem, po něm nebo obojí dohromady. A v nabídce je mnoho dalších speciálních služeb, které jistě oceníte.

Nabídka VIP hospitality balíčků

8 000 Kč vč. DPH

Basic

15 000 Kč vč. DPH

Standard

25 000 Kč vč. DPH

Exclusive

Nevyhovuje vám skladba uvedených balíčků. Žádný problém, rádi vám sestavíme individuální balíček na míru. Stejně tak můžeme balíčky doplnit o zajímavé doplňkové služby, jako je například degustace vín ve vinařském ráji na Pálavě či další služby spojené s lokalitou jednotlivých monumentů.

V případě zájmu o 15 a více balíčků vám dle poptávaného objemu připravíme zvýhodněnou cenovou nabídku.

Kromě vyjmenovaných služeb přináší VIP účast na Road Classics skvělou příležitost, jak se potkat a poznat se zástupci významných společností a municipalit. Mezi partnery Road Classics patří například České Radiokomunikace, Škoda Auto, Skupina ČEZ, Generali Investments nebo Prima. Nad skleničkou se však můžete potkat se zástupci mnoha dalších společností, kteří vnímají VIP hospitality program jako skvělou B2B platformu.

"Road Classics nabízí nejen prémiové zážitky na silničním kole, ale zároveň je to skvělá příležitost pro ta správná potkání v rámci celého hospitality programu."
Josef Matějovič, CMO, J&T Banka

"První závod na Ještěd - profesionalita servisu, kvalita zázemí pro závodníky, ale i hosty - ukázal, že Road Classics je jedinečnou cyklistickou platformou u nás jak pro firemní teambuilding, tak i pro budování vztahů s našimi obchodními partnery."
Josef Beneš, CEO, Generali Investments CEE

"Road Classics je adrenalin. Je to něco, co vnímáte všemi smysly a na co budete dlouho vzpomínat. A dáte si pořádně do těla, takže si VIP hospitality zasloužíte."
Miloš Mastník, CEO, České Radiokomunikace

"Super servis. Super organizace. Velkorysá starostlivost. To je RAUL."
Martin Hošek, Brand & Business Consultant

Pokud chcete z cyklistického dobrodružství vytěžit opravdu maximum, neváhejte a kontaktujte nás na vip@roadclassics.cz