Hledáme brigádníky! Pomoz nám vytvořit dokonalou akci

Pro uspořádání závodu, ze kterého si závodníci odnesou skvělé zážitky, potřebujeme spoustu pomocníků na rozličných pozicích. Budeme moc rádi, pokud tě nějaká pozice zaujme a rozhodneš se stát členem organizačního týmu. Bez pomocníků jako ty se nemůže žádný závod uskutečnit.

Road Classics je seriál závodů na silničních kolech pro veřejnost, který se koná

Seriál nabídne jedinečný zážitek ze silniční cyklistiky, jak díky trase uzavřené pro auta a skvělému servisu, tak díky unikátním lokalitám. Podrobné informace se dozvíš na webu. Za organizací stojí sportovní agentura Raul!, která se stará také o Jizerskou 50, Běhej lesy či SkiTour.


Pro uspořádání závodu, ze kterého si závodníci odnesou skvělé zážitky, potřebujeme spoustu pomocníků na rozličných pozicích. Budeme moc rádi, pokud tě nějaká pozice zaujme a rozhodneš se stát členem organizačního týmu. Bez pomocníků jako ty se nemůže žádný závod uskutečnit.

"

Na všechny lokace hledáme tyto pozice:

Organizace v zázemí závodu

regulovčíci (od 18 let!)

nabízíme:


požadujeme:


Pokud se chceš stát součástí, vyplň přihlašovací formulář na vybraný závod níže.

Registrace
Registrace

 

Nejčastější dotazy

Stačí vyplnit formulář výše a my se ti obratem ozveme s podrobnostmi na základě tvých preferencí ohledně času a pracovní náplně.

Jak se mohu zapojit do organizace Road Classics?

Uzavřeme spolu Dohodu o provedení práce.

Jak je to s pracovní smlouvou?

Musí ti být alespoň 15 let, pro pozici regulovčíka na trati alespoň 18 let. 

Od kolika let se mohu přihlásit?

Odměna ti bude vyplacena převodem na účet, a to na základě odpracovaných hodin. Vyplácení bude probíhat hned v následujícím pracovním týdnu po akci.

Kdy a jakým způsobem mi bude vyplacena odměna?

Určitě. Budeme se vám snažit vyhovět a zařadit na stejnou pozici. Při vyplňování formuláře oba napište do poznámky ve formuláři jméno člověka, se kterým chcete strávit Road Classics společně.

Mohu se přihlásit s kamarádem/kou?

Ve formuláři si můžeš zvolit u pozic preferenci. Budeme se ti snažit vyhovět, ale je možné, že už bude tebou preferovaná pozice obsazena. V tom případě tě kontaktujeme a nabídneme ti některou z dalších pozic na základě tvých preferencí.

Mohu si vybrat pracovní pozici?

Ve formuláři vyplníš časová okna, kdy jsi dostupný. Vyber jich co nejvíce, klidně všechny, pokud máš čas. Neznamená to, že budeš pracovat celý den, ale je to informace pro nás, kdy jsi k dispozici. Na základě toho se domluvíme, kdy budeš pro Road Classics největším přínosem a potvrdíme si tvoje směny.

Mohu si zvolit pracovní dobu?

Po tom, co se domluvíme na tvojí pozici a čase, kdy budeš pracovat, přijdeš na domluvené místo a dostaneš krátké školení, podepíšeš smlouvu a případně si převezmeš pracovní pomůcky. Následně se budeš věnovat samotné činnosti. Po skončení tvojí směny a zaznamenání počtu odpracovaných hodin se rozloučíme a hned v následujícím týdnu ti pošleme odměnu na účet.

Jak bude brigáda probíhat?

Až se bude akce blížit, pošleme ti bližší informace včetně předpovědi počasí. Je ale potřeba počítat s jakýmkoliv počasím, od vysokých teplot až po chlad a déšť. Tomu by mělo odpovídat tvoje oblečení, ve kterém by ti mělo být zároveň pohodlně. Jinak žádnou speciální výbavu nepotřebuješ.

Co si mám vzít s sebou?

Záleží na tvojí pozici. Pokud pracuješ v zázemí závodu, tak na výdejním místě v zázemí. Pokud pracuješ jako „regulovčík“, pomůcky ti dovezeme na tvoje stanoviště. Ale nemusíš se bát, podrobné informace ti pošleme včas před závodem.

Jak a kdy dostanu pracovní pomůcky?

Občerstvení si musíš zajistit po vlastní ose. Pozice v zázemí akce budou mít prostor si pro svačinu odskočit, v případě regulovčíků na trase je potřeba mít jídlo a pití sebou, protože musíte být 100% času na místě a věnovat pozornost provozu. Jde o bezpečnost účastníků a to je naše priorita.

Bude na trati možnost občerstvení?

Případné ubytování si zajišťuje každý sám. 

Jak je to s ubytováním?

Všechny potřebné informace dostaneš v potvrzujícím emailu. Postupně budeš dostávat více a více podrobností o tvojí pozici včetně podrobného popisu, instruktážního videa, přesného umístění tvojí pozice, kontaktní osoby a další.

Co mě čeká po vyplnění formuláře?

Nenašel jsi odpověd na to, co tě zajímá? Napiš nám na staff@roadclassics.cz.

"