voucher bg

Dárkový poukaz

Nominujte své blízké na Road Classics a dopřejte jim jízdu v pelotonu zážitků. Můžete pořídit dárkové poukazy na jednotlivé akce i na celý třídílný seriál.

Chcete dát dárek, který dotyčného nebo dotyčnou zvedne ze židle v nejlepším smyslu slova? Nebo ještě lépe ze sedla? Vyřešeno! Pokud rádi překvapujete zážitkovými dary, pak sáhněte po startovném na Road Classics, které garantuje celý balík zážitků. Vybrat si můžete konkrétní monument nebo potěšte své blízké vstupenkou do našeho pelotonu rovnou na celý ročník seriálu vydávajícího se po uzavřených silnicích na ikonická místa České republiky. Tedy na tři závody.

Po vyplnění objednávkového formuláře a zaplacení kartou vám obratem e-mailem zašleme dárkový poukaz v PDF. Ten už stačí pouze vytisknout a dárek je na světě. Obdarovaný/á se následně se zaslaným slevovým kódem přihlásí v registračním systému SportID. Registraci s dárkovým poukazem je nutné provést do vyčerpání kapacity závodu či nejpozději 14 dní před termínem konání daného závodu.

Nabízíme možnost zaslat vytištěný poukaz na tvrdém papíru a v Road Classics obálce k vám domů za příplatek 100 Kč.

Voucher vzor

V případě jakýchkoliv dotazů nám napište na info@roadclassics.cz.

(pro administrativní účely)
(bude uvedeno na poukazu)

Startovné je v případě nevyužití dárkového certifikátů či nekonání závodu nevratné.