18/5/2024

Skupina ČEZ je opět hlavním partnerem Road Classics. Závodníkům dodá energii v různých formách

Spojení Skupina ČEZ s Road Classics pokračuje i nadále. Největší výrobce elektřiny v České republice se v rámci seriálu jako hlavní partner zaměří na propagaci elektromobility a postará se o to, aby účastníci dostali prémiové občerstvení na trase.

Autor
1 minuta čtení

Příprava prémiového cyklistického seriálu vyžaduje hodně energie, a proto je u Road Classics nadále jako hlavní partner Skupina ČEZ. Na všech letošních zastávkách seriálu – Pálavě, Klínovci a Ještědu – bude účastníkům doplňovat energii dvěma různými způsoby.

Všem, kteří se na Road Classics Pálava chystají vydat elektromobilem, věnuje ČEZ bonus 2 000 Kč na dobití v nejrozšířenější a nejdůvěryhodnější tuzemské síti veřejných dobíjecích stanic futurego. Pro využití volných kWh je potřeba vyplnit dotazník, který přijde všem přihlášeným v týdnu před každým závodem. Skupina ČEZ tak chce tímto krokem, odstartovat podporu elektromobility při projektu Road Classics. Pro následující závody série má připravené další aktivity spojené s elektromobilitou.

Jedním z pilířů Road Classics je prémiové občerstvení na trase. Letos tento přísun energie účastníkům během jejich cesty do cíle zajišťuje právě Skupina ČEZ.

Řidiči elektromobilů u ČEZ načerpají v průměru nejrychleji v celé ČR, a to díky nejvyššímu výkonu sítě. K tomu přispívá výstavba nových ultrarychlých stanic o výkonu 150 kW a více, u kterých lidé během 10 minut doplní energii potřebnou na dalších až 150 km jízdy. Dobíjecí huby s velkými počty stanic zase účinně odbourávají čekání řidičů na volný dobíjecí stojan.

V oblasti Pálavy nebo u příjezdových cest si mohou motoristé doplnit bezemisní energii od ČEZ v Mikulově, Břeclavi nebo u dálnice D2 u Staroviček.

Tisková zpráva

Galerie aktuality

Další aktuality

zobrazit více
Divoké počasí náladu nepokazilo. Road Classics se představilo na Pálavě
25. května 2024

Pálava hostila historicky druhý závod seriálu Road Classics....

zobrazit více
Dokonalé propojení cyklistiky a umění. Je to Jízda!
21. května 2024

Výstava, jakou svět ještě neviděl. To lze říct o expozici Jízda v trutnovské galerii EPO1, která...

zobrazit více
Půjč si na Road Classics kolo
11. května 2024

Na seriál Road Classics můžeš vyrazit i bez vlastního kola. Tréninkové centrum Alltraining.cz totiž bude mít na Pálavě, Klínovci i Ještědu půjčovnu...

zobrazit více
Monumentální cena v tombole na Road Classics
16. dubna 2024

Díky našemu partnerství s M1 Project Sport na tebe na každém letošním monumentu čeká velkolepá...

zobrazit více
Potrénuj na monumenty díky SBCRide
31. března 2024

Zařaď do tréninku na naše monumenty akce, díky kterým se budeš na dobrodružství jménem Road Classics těšit ještě víc. Ve spolupráci se Ski a Bike...

zobrazit více