13/9/2023

Pestrá nabídka SBCR na Road Classics: Servis, pamětní karta i foto zóna

Po vydařené srpnové social ride se teď rozjíždí naše spolupráce se Ski a Bike Centrum Radotín na plné obrátky. Podívej se, co si pro tebe SBCR připravilo pro pro premiéru Road Classics s finišem na Ještědu.

Autor
1 minuta čtení

Pamětní karta SBCR x Road Classics

Připravili jsme pro Vás speciální pamětní kartu, která se stane dokonalým odrazem vašeho zážitku na Road Classics monumentu. Do první části si zaznamenejte své startovní číslo, čas či výsledné pořadí. V druhé části napište pár slov, verš nebo nakreslete obrázek, který vystihuje Vaše pocity po zdolání tohoto epického zážitku. Nezapomeňte se také zastavit pro razítko, které dodá ten pravý Road Classics look!

Pamětní kartou SBCR x Road Classics nedostanete pouze skvělý vzpomínkový artefakt, ale také speciální slevu na sortiment ve Ski a Bike Centrum Radotín. Více informací přímo na kartičce.

"

Moc rádi se podělíme o Vaše vzpomínky, proto nezapomeňte Vaše pamětní karty sdílet s označením #vzhurunajested nebo @ski_bike_radotin / @road_classics

Pamětní karta bude součástí Vašeho startovního balíčku. Cílové razítko poté najdete v pop-up stánku Ski a bike centrum Radotín na libereckém náměstí.

Těšíme se na to, že probudíme váš sběratelský duch, a proto se můžete už nyní těšit na pokračování i v příštím roce. Zdolejte všechny další monumenty a složte mozaiku Road Classics x SBCR! Více informací již brzy.

Pop-Up stánek SBCR

Zastavte se do pop-up stánku Ski a Bike Centrum Radotín, který najdete v prostoru cíle na libereckém náměstí. Budete mít možnost si vyzkoušet nebo i zakoupit kousky prémiových značek Pas Normal Studios a MAAP. Nebudou chybět ani závodní kola Cervélo a Specialized. Na jakýkoliv dotaz Vám rádi zodpoví specialisté z SBCR.

"/

"

SBCR Servis

Ski a Bike Centrum Radotín se také postará o servis Vašich kol. Servis budete mít dispozici v oblasti startu na libereckém náměstí a na servisních stanovištích po trati. Jako závodníci budete mít také možnost využít mobilního servisu na trati a to prostřednictvím mechanického vozu, které Vám pomůže s případnými defekty.

Servis je určený pro náhle technické problémy při přepravě na závod, rozjíždění před startem, nebo náhle události při závodě. Proto prosíme dbejte o maximální přípravu Vašeho kola už před samotným závodem Road Classics. S drobnými úkony, domazáním řetězu, nebo poradenstvím Vám rádi pomůžeme. Kromě případných náhradních dílů je celý servis zcela zdarma.

Otevírací doba SBCR servisu v zázemí startu:

pá: 16:00 - 21:00
so: 7:30 - 10:00

"/

Foto zóna SBCR

Vaše zdolání Ještědu je třeba oslavit a zvěčnit památeční fotkou s jeho ikonickým reliéfem. V oblasti cíle najdete fotografa Ski a Bike Centra Radotín, který Vám takovou fotku s radostí udělá. Stačí se za ním zastavit. Pamětní fotka Vám po závodě potom přistane na Vašem mailu.

"/

Galerie aktuality

Další aktuality

zobrazit více
Posedla natáčí podcast před publikem. A Road Classics je u toho!
14. února 2024

Už 26. února se můžeš těšit na akci, jejíž součástí bude i Road Classics. Náš partner, výrobce...

zobrazit více
3-2-1 jedeme! Zapoj se do zimní výzvy
23. ledna 2024

Venku může být počasí, že by psa nevyhnal, ale správný cyklista si nevybírá. Zapoj se do zimní výzvy #SBCRWinter321, kterou jsme pro tebe...

zobrazit více
Lubor Tesař: Spokojenost účastníků je tou nejlepší odměnou
12. prosince 2023

Prožil úspěšnou kariéru v silničkářském profipelotonu, ze které vyčnívá především medaile z...

zobrazit více
Pálava, Klínovec a Ještěd. Registrace na rok 2024 spuštěny!
5. prosince 2023

Po úspěšném pilotním ročníku projektu pro amatérské silniční cyklisty se z Road Classics stane...

zobrazit více
Akční lyžování na Ještědu pro účastníky Road Classics
12. října 2023

Aktuální počasí naštěstí ještě umožňuje brát silničku na rande. Ale chtě nechtě se blíží...

zobrazit více