29/8/2023

Šest hlavních důvodů, proč být na Road Classics

Premiéra Road Classics klepe na dveře. Pokud zatím za sebou nemáš registraci, váháš, přečti si ucelený seznam hlavních důvodů, proč bys měl/a stát 16. září dopoledne na startu na libereckém náměstí Dr. Edvarda Beneše.

Autor
1 minuta čtení

1. Budeš certifikovaný zakladatel s výhodami

Být u zrodu něčeho nového je vždy zajímavé. A být u zrodu Road Classics je i výhodné. Pokud nám veříš od začátku, patříš mezi zakladatele, kterých si nesmírně vážíme. Tento status ti garantuje:

Zkrátka si budeš moct říct: „Jsem Klasik!“

"/

2. Startovní balíček a servis

Liberecká radnice je stylové místo pro vyzvednutí startovního balíčku, který představuje plátěná taška Road Classics. V ní vedle startovního čísla (se jménem, pokud se přihlásíš do 31. srpna) najdeš:

Pomyslným obsahem tašky jsou osobní fotky ze závodu, které dostaneš krátce po akci zadarmo do emailu. Rovněž servis v zázemí i na trase, možnost využít úschovnu kol i dalších věcí. Nebo také zastávka na občerstvovačce, která –⁠ troufneme si říct –⁠ maximálně uspokojí tvé chuťové pohárky. A v cíli na tebe čeká ručně vyráběná medaile.  

"/

3. Gastronomický zážitek

Road Classics má být něčím, co zatím nebylo možné v tuzemsku zažít. A dokonale toto budou reprezentovat naše občerstvovací stanice. Nabízí daleko více než jen klasické věci jako vodu, iontový nápoj, ovoce a gely. Nabídneme lákavé slané i sladké jednohubky na mnoho způsobů nebo kávu do porcelánu.

"/

4. Uzavřené silnice

Pojem, který je pro amatérské závody u nás prakticky nedosažitelným luxusem. Bezpečnost účastníků máme jako nejvyšší prioritu, proto zažiješ krásnou jízdu bez automobilového provozu. Teď při cestě na Ještěd i v následujících ročnících na všech dalších monumentech. 

"/

5. Dva formáty

Na Road Classics si můžeš vybrat ze dvou formátů – švih nebo závod. Nechceš se nikam hnát? Nemusíš. Už jen samotná vzdálenost může být náročnou metou. Klidně si zastav na skvělou kávu nebo něco dobrého na zub na bohatě vybavených občerstvovacích stanicích. Pokud si přece jen budeš chtít zazávodit, budeš mít možnost na třech měřených segmentech. V případě, že patříš mezi ambicióznější jezdce, rozhodně máš také dveře otevřené a jeď o místo na bedně. Tobě budeme měřit čas od startu do cíle včetně segmentů. Vítáme všechny, protože silnice nás spojuje.

"/

6. Ikonická místa

Naše trasa přináší pestrou nabídku dechberoucích výhledů a celkově míříme na ikonická – monumentální – místa. Při premiéře Road Classics toto dokonale splňuje například Bedřichov, Knajpa, Kryštofovo Údolí a samozřejmě majestátní Ještěd.  

"/

Galerie aktuality

Další aktuality

zobrazit více
Divoké počasí náladu nepokazilo. Road Classics se představilo na Pálavě
25. května 2024

Pálava hostila historicky druhý závod seriálu Road Classics....

zobrazit více
Dokonalé propojení cyklistiky a umění. Je to Jízda!
21. května 2024

Výstava, jakou svět ještě neviděl. To lze říct o expozici Jízda v trutnovské galerii EPO1, která...

zobrazit více
Skupina ČEZ je opět hlavním partnerem Road Classics. Závodníkům dodá energii v různých formách
18. května 2024

Spojení Skupina ČEZ s Road Classics pokračuje i nadále. Největší výrobce elektřiny v České...

zobrazit více
Půjč si na Road Classics kolo
11. května 2024

Na seriál Road Classics můžeš vyrazit i bez vlastního kola. Tréninkové centrum Alltraining.cz totiž bude mít na Pálavě, Klínovci i Ještědu půjčovnu...

zobrazit více
Monumentální cena v tombole na Road Classics
16. dubna 2024

Díky našemu partnerství s M1 Project Sport na tebe na každém letošním monumentu čeká velkolepá...

zobrazit více